Siyah Kurdele Emoji Kopyala 𓍲 - Nasıl Yazılır


Klavyede siyah kurdele emojisi veya diğer adıyla yas emojisi, yazılamıyor ya da görünmüyor olabilir. Emojilerin görünüp görünmemesi işletim sistemine ve o işletim sistemde kullanılan uygulamaya bağlıdır.
Aşağıda bulunan alanından siyah kurdele emojisini kopyalayabilirsiniz. Bilgisayardan veya telefondan girmeniz bir sorun teşkil etmez. Hafızaya al butonuna basmanız yeterli olacaktır.Daha sonra kullanmak istediğiniz alana eğer bilgisayar kullanıyorsanız, fareye sağ tık yaparak yapıştır seçeneğini seçmeniz gerekir. Mobil cihazlar için ise, kullanılmak istenen yere basılı tutarak bekleyiniz. Yapıştır seçeneği otomatik olarak gelecektir.
Siyah kurdele emoji kopyala:


Siyah kurdele emoji kopyala:


_______________


Göktürkçe Türk Nasıl Yazılır

Üslü Sayı Yazma

Yaklaşık İşareti Nasıl Yazılır

Allah Arapça Yazılışı

Küçük-Eşittir İşareti Nasıl Yazılır

Kalp Emoji Kopyala

Sonsuzluk İşareti Emoji Kopyala
Bu sitede sadece TDK yazım kılavuzu esas alınmamıştır çünkü 1985 tarihli TDK İmla Kılavuzu, en başta "yazım" yerine "imla" kelimesine geri dönmeyi tercih etmiş olmasıyla büyük tartışmalar başlatmıştır; . ve TDK, 1985'ten sonra yayınevlerin tek başvuru kaynağı olma özelliğini kaybetmiştir. 1980 öncesi TDK üyelerinin eseri olan Ana Yazım Kılavuzu ve Dil Derneği Yazım Kılavuzu, yayıncıların tamamına yakınının temel başvuru kaynağı olmuştur. Dolayısıyla iki kurumun yazım önerilerinin birbirini tutmadığı durumlarda ilgili genel yazım kuralının uygulanışına ve literatürde baskın gelmiş olan yaygınlığa da bakarak önerilerde bulunulmaktadır. Alıntıların pek çok yaygın kabulü göstermek içindir. Zira dil, masa başında tasarlanan bir düzen değil, son tahlilde o dili konuşanların şekillendirdiği konvansiyonel bir yapıdır.


Sitede yapılan yazım önerilerine yönelik itirazlarınızı yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

"Benim de diyeceklerim var!" diyorsanız buyrun